PL / EN
   

filtry

wiekowe

  • dla dzieci
  • dla młodzieży
  • dla dorosłych
  • dla seniorów
  • wszystkie

filtry

projekty

  • wszystkie
  • projekty kulturalne
  • inne

Michał URBANIAK - Urbanator

Zapraszamy na koncert, który zainauguruje nowy sezon artystyczny w Białołęckim Ośrodku Kultury – Michal URBANIAK – Urbanator. Grał z największymi na świecie legendami jazzu! Wystarczy wymienić tylko jedno nazwisko – Miles Davis - z którym nagrał płytę zatytułowaną „Tutu”. Znany na całym świecie skrzypek i saksofonista wystąpi w Warszawie 9 września 2017 roku o godzinie 19.00 na scenie BOK-u przy ul. Vincenta van Gogha 1,

20. URODZINY BOK

JAN GARBAREK GROUP NA 20. URODZINACH BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA KULTURY!

Jeden z najbardziej znanych muzyków jazzowych świata, Jan Garbarek wystąpi na 20. urodzinach Białołęckiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Koncert odbędzie się 11 czerwca 2017 o godz. 20.00 w Parku Picassa przed siedzibą Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha 1. Wstęp wolny.

Wstęp wolny

Smolik / Kev Fox

Zapraszamy na koncert 17 grudnia o godz. 19:00, BOK Głębocka 66!

Vavamuffin

Zapraszamy na koncert 10 grudnia, o godz. 19:00, BOK Głębocka 66!

CZESŁAW ŚPIEWA

Zespół Czesław Śpiewa to wyjątkowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej.

Wstęp wolny

Janusz Radek - "Stąd, tu,tam"

Jego talent muzyczny nie ma właściwie granic. Oprócz tego, że jest świetnym wokalistą, pokazuje, że potrafi także pisać piękne piosenki. Przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji, tym razem jednak zaprasza do zupełnie innego świata.

Bodo Musicial

BODO MUSICAL 27.11.2016r godz. 19:00 Sala Widowiskowa, BOK ul. van Gogha 1

Koncert Aloszy Awdiejewa

Z okazji Dnia Seniora BOK przygotował wyjątkowy koncert człowieka – instytucji Aloszy Awdiejewa, który zagra i zaśpiewa cały przekrój swojego repertuaru.

Soyka & Karolak Trio

Koncertem Stanisława Soyki i Tria Wojciecha Karolaka Białołęcki Ośrodek Kultury inauguruje sezon artystyczny 2016/2017. Zapoznając się z dorobkiem artystycznym naszych gwiazd, tegoroczna inauguracja zapowiada się wyjątkowo.